SERWIS APARATÓW FOTOGRAFICZNYCH

CYFROWYCH I TRADYCYJNYCH, OBIEKTYWÓW, LAMP BŁYSKOWYCH ORAZ KAMER WIDEO

 

Witamy na stronie serwisu sprzętu foto/video - Fototronik. Oferujemy profesjonalny  serwis aparatów fotograficznych, kamer wideo, obiektywów, lamp błyskowych oraz innego sprzętu foto i wideo. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Canon w Polsce i Europie. Nasz serwis aparatów wykonuje naprawy aparatów fotograficznych wszystkich dostępnych marek na polskim rynku m.in prowadzimy serwis Canon, serwis Nikon, serwis Fuji / Fujifilm, serwis Sony, serwis Konica Minolta, serwis Pentax, Kodak, Yashica / Kyocera, serwis Tamron, serwis Tokina, Ricoh, serwis Casio, serwis Metz, HP, serwis Leica, serwis Panasonic, JVC, serwis Samsung oraz wielu innych... Nasz serwis to zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie elektroniki, optyki oraz mechaniki precyzyjnej. Nasi specjaliści przez lata pracowali oraz szkolili się w autoryzowanych serwisach największych producentów branży foto / wideo by dziś wykonywać usługi najwyższej jakości za przystępną cenę. Nasz personel techniczny to wysokiej klasy elektronicy, fototechnicy oraz mechanicy precyzyjni. Dzięki teoretycznej, praktycznej wiedzy oraz doświadczeniu, nasi fachowcy w pierwszej kolejności próbują naprawiać sprzęt bez wymiany podzespołów, przez co znacząco obniżają koszty napraw.

 

KONTAKT

Nasz personel jest stale w pogotowiu pod numerem telefonu 22 435 82 42, przyjmujemy fax'y oraz odbieramy e-maile.

 

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE

To od części zamiennych zależy wielokrotnie sukces naprawy aparatu fotograficznego - nasz serwis posiada ogromne zasoby części do aparatów wszelkich marek, niestety mnogość modeli występujących na rynku uniemożliwia posiadanie na stanie wszystkich możliwych podzespołów do sprzętu fotograficznego. Wielokrotnie zachodzi konieczność sprowadzenia podzespołu z zagranicy - nasz serwis aparatów cyfrowych jest przygotowany na taką ewentualność - od lat posiadamy dostęp do podzespołów większości producentów sprzętu fotograficznego i kamer wideo na polskim rynku. Wysyłamy regularne zamówienia i dzięki wieloletniej współpracy możemy oferować klientom jedne z najniższych cen podzespołów w Polsce.

Jednak najczęściej staramy się wykonywać naprawy bez użycia podzespołów - dzięki

 ogromnemu doświadczeniu nasi technicy wielokrotnie wykonują naprawy bez użycia części zamiennych.

 

BEZPŁATNE KOSZTORYSY

Jako pierwszy, autoryzowany serwis aparatów fotograficznych w Polsce wprowadziliśmy bezpłatne kosztorysy / wyceny napraw. Choć w innych serwisach do tej pory kosztorysy są płatne, nasi klienci zaoszczędzają często nawet ponad 50 zł! Nasze kosztorysy są wykonywane na ogół w 24 godziny od przyjęcia sprzętu

, zawierają niezbędne czynności oraz ew. podzespoły. Kosztorysy wysyłają nasi serwisanci bezpośrednio z programu serwisowego, co znacznie skraca czas wysłania kosztorysu. Nie ma konieczności angażowania w tą czynność pracowników obsługi klienta. W przypadku rezygnacji z naprawy, klient oczywiście nie ponosi

 żadnych ukrytych kosztów, zwracamy sprzęt w stanie identycznym z tym sprzed wykonania kosztorysu.

 

PROGRAM SERWISOWY

Nasz serwis aparatów fotograficznych posiada autorski program serwisowy, zawiadujący całym procesem naprawy - od przyjęcia sprzętu przez dział obsługi klienta lub dział spedycji (w zależności od sposobu dostarczenia sprzętu), Pozwala na wpisanie kosztorysu oraz rodzaju naprawy bądź konserwacji. W momencie potwierdzenia kosztów program automatycznie zakolejkowuje sprzęt u technika lub w przypadku PROFI ustawia sprzęt do natychmiastowej naprawy. Program pilnuje terminowego wykonania usługi oraz natychmiast po zakończeniu naprawy wysyła informację do klienta. Po kontroli technicznej, program kieruje sprzęt do odpowiedniego działu - obsługi klienta lub spedycji.

PUNKTY KOLEKTORSKIE

Nasz serwis aparatów jako pierwsza firma w Polsce, zajmująca się naprawą aparatów fotograficznych rozpoczęła tego typu współpracę z firmami na terenie całego kraju. Każdy klient może dostarczyć sprzęt do firmy współpracującej z naszym serwisem, tam zostanie on przyjęty do naprawy, zapakowany i przesłany do serwisu centralnego bezpieczną przesyłką kurierską. Nasi Kolektorzy to najczęściej firmy związane z fotografią - czy to laby fotograficzne czy Fotografowie. Dbają oni aby proces wysyłki odbywał się wzorowo - sprzęt jest dokładnie pakowany, zabezpieczany, ubezpieczany - dzięki wysyłkom zbiorowym sprzętu, kolektorzy mogą znacznie obniżyć koszt dostarczenia sprzętu do naszego serwisu, dzięki czemu klient płaci znacznie mniej zarówno za całą naprawę jak i za dostaczenie sprzętu do serwisu.

 

 

 

PONAD 30 LAT

DOŚWIADCZENIA!

Tak! tyle lat naprawiamy aparaty fotograficzne i kamery wideo oraz inny sprzęt Foto/Video. Od ponad 10 lat w tym samym punkcie na mapie Warszawy - Śródmieście Centrum obok hotelu Novotel (dawniej vis a vis hotelu Forum. Nasz personel techniczny wykonywał naprawy w autoryzowanych serwisach m. in. Nikon - nasi technicy pracowali do ostatniego dnia istnienia niezależnego serwisu autoryzowanego Nikon, jedynego polskiego dystrybutora tego sprzętu.

Serwis Fujifilm - tu także posiadamy w kadrze specjalistów przeszkolonych w autoryzowanym serwisie aparatów Fujifilm - także pracowali oni do ostatniego dnia w niezależnym serwisie prowadzącym naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu Fujifilm. Od początku isnienia posiadamy autoryzację marki Canon - nasz personel ciągle wzbogaca swoją wiedzę o sprzęcie tego producenta zarówno dzięki dostępowi do wszelkich informacji technicznych jak i bezpośrednio na kursach organizowanych w siedzibie głównej europejskiej centrali Canon. Serwis Tamron także wykonują osoby związane z tą marką - wyszkoleni w serwisie autoryzowanym Tamron z ramienia dystrybutora tego sprzętu w Polsce. Nasi technicy do końca serwisowali sprzęt w autoryzowanym serwisie aparatów Yashica - do momentu przejęcia firmy Yashica przez firmę Kyocera oraz do momentu zaprzestania produkcji aparatów przez tą firmę. Nasi technicy wykonywali także naprawy w autoryzowanym serwisie Sony - pierwszym autoryzowanym serwisie aparatów i skanerów do klisz tego producenta (czyt. więcej...)

 

GWARANCJA

Na wykonana w naszym serwisie aparatów naprawę udzielamy gwarancji - 6 miesięcy. To dzięki gwarancji nasi klienci mogą mieć pewność, że ich sprzęt jest naprawiany starannie, a w przypadku jakiegokolwiek błędu przy naprawie, bądź wadzie podzespołu, usterka zostanie usunięta bezpłatnie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, znak słowno-graficzny Foto-tronik zastrzeżony, zabrania się używania jakiegokolwiek elementu strony bez zezwolenia.